Kaip iškęsti nuovargį ir pėdkelnių būtinybę šiltuoju sezonu?
Kaip iškęsti nuovargį ir pėdkelnių būtinybę šiltuoju sezonu?

Įvaizdžio formavimas tampa neatsiejamas nuo motyvacijos, noro ir užsispyrimo. Tinkamas įvaizdis gali netiesiogiai perduoti informaciją apie darbuotojo motyvaciją darbui ir netgi programuoti ateities perspektyvas.

GILOFA_finePsichologai teigia, jog pretendento į darbą arba jau dirbančiojo išvaizda perteikia požiūrį į įmonę, susidomėjimą darbu, norą pasiekti geresnių rezultatų ateityje. Netiesiogiai priimdami tokią informaciją, darbdaviai mieliau rinksis žmogų, kurio išvaizda atitinka jų keliamus lūkesčius. Tad geras įvaizdis padeda ne tik gauti darbą, bet ir siekti tolesnės karjeros.

Derėtų atsiminti, jog išvaizda lemia kitų žmonių požiūrį į mus. Šalia kompetencijos, tinkamas savęs pateikimas tampa tokiu pat svarbiu, kaip ir profesinis talentas.

Kalbant apie dalykinio stiliaus aprangą, verta prisiminti tris pagrindinius reikalavimus: nedirginti aplinkinių ryškiomis spalvomis, jaustis patogiai ir atrodyti stilingai. Subtilūs kostiumėliai ir klasikiniai rūbai, derinami su avalyne, detalėmis, šukuosena, makiažu ir manikiūru, turi sukurti tvarkingą dalykinį stilių.

Kompresinės kojinėsAtšilus orams, merginos ir moterys pasipuošia lengvesnių audinių kostiumėliais ir suknelėmis. Uždarą avalynę pakeičia atvira, nebemūvi pėdkelnių. Tačiau oficialioje aplinkoje pėdkelnės turi būti mūvimos visais metų laikais, nepaisant oro sąlygų.

Šiltuoju sezonu geriausiai tinka neutralių spalvų pėdkelnės. Pastaruoju metu ypač vertinamos profilaktinės kraujotaką gerinančios kompresinės kojinės.

„Kompresinės kojinės, fiziologiškai taisyklingai apspausdamos kojas (didžiausias apspaudimas ties čiurna, kuris laipsniškai mažėja klubų link) gerina kraujotaką, mažina kojų nuovargį ir tinimą, saugo nuo venų išsiplėtimo”, – paaiškino kraujagyslių chirurgas Arūnas Čepkauskas.

Gilofa_Fine_pedkelnes

Kompresinės kojinės padeda ne tik dirbantiems sėdimą ar stovimą darbą, bet daug vaikštantiems, keliaujantiems lėktuvu, turintiems viršsvorio problemų, nėščioms moterims. Jeigu darbo pabaigoje kankina kojų ir pėdų nuovargis, jos tinsta, naktimis traukia mėšlungis, – tai rimti simptomai apie gręsiančius sveikatos sutrikimus.

„Darbo pabaigoje nebejausdavau kojų: jas skaudėjo, būdavo sutinę. Praradau norą kažkur išeiti po darbo. Dar blogiau, kad noras siekti rezultatų išblėso vien todėl, jog vakarais jausdavausi fiziškai „nuvaryta nuo kojų“, nors visą dieną praleisdavau sėdėdama prie ofiso stalo. Negaliu atsidžiaugti, jog atradau kompresines pėdkelnes,“ – patirtimi dalinosi 36-ejų apskaitininkė Rūta.Net ir karštą dieną profilaktinės kompresinės kojinės, optimaliai apspaudamos koją, tarsi jas masažuoja, gaivina, nuima nuovargį ir tinimą.

“Dirbdama ofise supratau, ką reiškia „švininės kojos“. Dėl ilgo sėdėjimo kojas pradėjo mausti, jos tino, greit pavargdavo. Kolegei pasiūlius išbandyti kompresines kojines, buvau nusiteikus skeptiškai, tačiau rezultatas mane nustebino! Šios kojinės taip apspaudžia kojas, kad jos nepavargsta ir nebetinsta. Mano nuomone, tik tokias kojines moterys turėtų mūvėti vietoj įprastų”, – antrino banke dirbanti Lina.

„Nuoširdžiai manau, kad tokias kojines moterys turėtų nešioti kiekvieną dieną, kadangi jos ne tik saugo sveikatą, bet ir vizualiai gražina kojas. Su šiomis kojinėmis kojos tampa lengvos kaip po masažo“, – teigė vadybininkė Svetlana. kojines

Straipsnis iš STILIUS PLIUS, 2016 m.

Share Button
  Marija parašė:

  Galėtų man šefas nupirkti tokias kojines, nes vis dieną prasėdžiu prie kompo 🙁

  Kornelija parašė:

  Šios kojinės ir pėdkelnės yra tikras išsigelbėjimas. Pradėjus jas nešioti visiškai nebenaudoju jokių tepalų. Džiaugiuosi galėdama sutaupyti ir nenaudoti cheminių preparatų. Mačiau, kad yra ir vyriškos kompresinės kojinės.

  Lina parašė:

  Kojinės iki kelių jau dėvimos. Jaučiuosi puikiai! 🙂

  Ina parašė:

  Nėštumo pabaigoje labai apsunko kojos, pasidarė neramios. Džiaugiuosi, kad netyčia atradau šias kojines. Tikrai geras dalykas. Tiesa, iš pradžių dėl jų buvau nusiteikusi skeptiškai, bet tuo metu kaip tik buvo nuolaida. Pamaniau: surizikuosiu. Pirkau juodas iki kelių. Nešioju kasdien jau antrą savaitę. Ir, pasirodo, tikrai veikia. Kojoms gerokai palengvėjo. Net vyras patikėjo jų veiksmingumu – nusipirko kompresines kojines sportui. 🙂

  Austėja parašė:

  Pirkau Relaxsan prestige 140 den pėdkelnes. Labai geros, žymiai tampresnės negu prieš tai nešiodavau (Microfibra, Basic), jaučiu didesnį apspaudimą ties čiurna, pastebėjau išmezgimo rašto skirtumą, kuris labiau patinka Prestige’o. Žodžiu, patenkinta. 😉

  Linutė parašė:

  Turiu 140den su microfibra, nepakeičiamos.Dar ir visiem artimiesiems nupirkau dovanų, puiki ir naudinga dovana 🙂

  Agnė parašė:

  Tikrai puikus dalykas. Aš net po kelnėmis šaltuoju sezonu dėviu sportui skirtas kompresines kojines. Pirmas gavau dovanų ir taip patiko, kad jau nė neįsivaizduoju kaip be jų apsieidavau. Perku internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *