Kompresinės kojinės – sveikas dalykinio stiliaus akcentas
Kompresinės kojinės – sveikas dalykinio stiliaus akcentas

Tinkamas įvaizdis gali netiesiogiai perduoti informaciją apie darbuotojo motyvaciją darbui ir netgi programuoti ateities perspektyvas.

Kalbant apie dalykinio stiliaus aprangą, verta prisiminti tris pagrindinius reikalavimus: nedirginti aplinkinių ryškiomis spalvomis, jaustis patogiai ir atrodyti stilingai. Subtilūs kostiumėliai ir klasikiniai rūbai, derinami su avalyne, detalėmis, šukuosena, makiažu ir manikiūru, turi sukurti tvarkingą dalykinį stilių.

Moterys, darbe dėvinčios sukneles ar sijonus, vis dažniau renkasi profilaktines kompresines pėdkelnes. „Kompresinės kojinės, fiziologiškai taisyklingai apspausdamos kojas gerina kraujotaką, mažina kojų nuovargį ir tinimą, saugo nuo venų išsiplėtimo”, – paaiškino kraujagyslių chirurgas Arūnas Čepkauskas.

Kompresinės kojinės padeda ne tik dirbantiems sėdimą ar stovimą darbą, bet daug vaikštantiems, keliaujantiems lėktuvu, turintiems viršsvorio problemų, nėščioms moterims. Jeigu darbo pabaigoje kankina kojų ir pėdų nuovargis, jos tinsta, naktimis traukia mėšlungis, – tai rimti simptomai apie gręsiančius sveikatos sutrikimus.

„Darbo pabaigoje nebejausdavau kojų: jas skaudėjo, būdavo sutinę. Praradau norą kažkur išeiti po darbo. Dar blogiau, kad noras siekti rezultatų išblėso vien todėl, jog vakarais jausdavausi fiziškai „nuvaryta nuo kojų“, nors visą dieną praleisdavau sėdėdama prie ofiso stalo. Negaliu atsidžiaugti, jog atradau kompresines pėdkelnes,“ – patirtimi dalinosi 36-ejų apskaitininkė Rūta.

Net ir karštą dieną profilaktinės kompresinės kojinės, optimaliai apspaudamos koją, tarsi jas masažuoja, gaivina, nuima nuovargį ir tinimą.

“Dirbdama ofise supratau, ką reiškia „švininės kojos“. Dėl ilgo sėdėjimo kojas pradėjo mausti, jos tino, greit pavargdavo. Kolegei pasiūlius išbandyti kompresines kojines, buvau nusiteikus skeptiškai, tačiau rezultatas mane nustebino! Šios kojinės taip apspaudžia kojas, kad jos nepavargsta ir nebetinsta. Mano nuomone, tik tokias kojines moterys turėtų mūvėti vietoj įprastų”, – antrino banke dirbanti Lina.

„Nuoširdžiai manau, kad tokias kojines moterys turėtų nešioti kiekvieną dieną, kadangi jos ne tik saugo sveikatą, bet ir vizualiai gražina kojas. Su šiomis kojinėmis kojos tampa lengvos kaip po masažo“, – teigė vadybininkė Svetlana.

Share Button

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *