Šiauliuose atidaryta Sveikatinė

Pirmoji Šiauliuose analogų neturinti Sveikatinė duris atvėrė šį penktadienį (gruodžio 4 d.) Akropolio prekybos centre. Sveikatinė – tai vieta, kurioje bus rūpinamasi sveikata, o ne gydymu. Čia rasite sveikatos profilaktikai, geresnei savijautai bei sveikam ir aktyviam gyvenimo būdui reikalingų priemonių. Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, profilaktika kainuoja žymiai pigiau nei gydymas, be to, suteikia žymiai geresnę gyvenimo kokybę.

Kompresinės kojinės-SveikatinėGaminiai ir sportuojantiems, ir mažiau aktyviems

Sportuojantys čia ras prekių mankštai bei įtvarų traumų prevencijai. Mažiau judantys, dirbantys sėdimą darbą –

naujos kartos venų veiklą aktyvinančių kojinių, sunkiau judantys – ramentų ir lazdelių. Vaikučių lauks profilaktiniai batukai, būsimų mamyčių – pilvuką prilaikantys diržai ir specialios liemenėlės. Patogi avalynė ir ortopediniai „padukai“ net ir daug vaikščiojančius apsaugos nuo kojų nuovargio.

Daugiau judėsime – būsime sveikesniOrtopedinės priemonės-Sveikatinė

„Sveikatinės tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, kuris yra daugelio ligų profilaktika, todėl čia ir rasite daugiausiai tokius gaminius, kurie lengvina judėjimą ir gerina savijautą. Daugiau judėsime, būsime sveikesni“, – optimistiškai teigė Sveikatinių tinklo vadovė Rūta Vilemienė.

Taip pat čia bus atliekami kojų venų kraujotakos funkcionalumo bei dinaminės pėdų slėgio analizės tyrimai, teikiami profesionalūs patarimai, kaip gyventi sveikiau.

Sveikatinė-ŠiauliaiIšskirtinis dėmesys prevencijai

„Iš savo darbo praktikos pastebėjome, jog Lietuvos žmonėms labai trūksta informacijos apie judamojo – atramos aparato susirgimų prevenciją, kai tuo tarpu Vakaruose jau kurį laiką išskirtinis dėmesys skiriamas profilaktikai, tokiu būdu sutaupomos lėšos, žmonės mažiau serga, vartoja mažiau vaistų ir labiau džiaugiasi gyvenimu“, – tęsė R.Vilemienė.

Kartu su Sveikatine Šiauliuose startavo ir naujas informacinis portalas Sveikatine.lt, kuriame bus galima rasti šviečiamųjų straipsnių ir naudingų patarimų, kaip mažiau sirgti ir daugiau judėti.

Ši Sveikatinė yra pirmoji Šiauliuose ir trečioji Lietuvoje, dar dvi Sveikatinės įsikūrusios Panevėžyje.

Share Button